Home Vypalovadla
Vypalovadla PDF Tisk Email

Pokud potřebujete z jakéhokoli důvodu, ať už Vám značení nařizuje norma nebo jen chcete trvale označit výrobek např. svým logem a jedná se o dřevo, kůži, umělou hmotu nebo pryž, vypalování by mohlo být tou správnou volbou.

Značení pomocí vypalovadel je technologie používaná již mnoho let. Přesné vypálení značky je docíleno precizním zpracováním mosazné vypalovací desky a to jak u jednoduchých, tak i složitých motivů. Výsledná vypálená značka je dobře viditelná a trvalá. Naše firma nabízí výrobu vypalovadel s IPPC logem, dále firemní loga, speciální značky, různé texty apod.

V našem širokém sortimentu najdete vypalovadla o různém výkonu tak, aby vyhovovala Vašim požadavkům. Elektrická vypalovadla jsou opatřena kvalitní dřevěnou rukojetí, která izoluje teplo. Ohřátí mosazné vypalovací desky zajišťuje výkonná výhřevná hlava spojená s přívodním kabelem. Další variantou jsou Vypalovala pro ruční nahřívání a Vypalovadla s vlastním nahříváním plamenem. Mosazná deska je dodávána buď ve standardních rozměrech, nebo rozměrech vyrobených na zakázku. Bližší informace naleznete na stránkách www.vypalovadla.venim.cz.

Seznam vypalovadel najdete zde.
Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat.

Katalog a ceník systémů na výrobu šablon a vypalovadel

 

 

 
home search