×
 x 

Oddělení

Ostré pozitivní - Číslice


Výsledky 1 - 8 z 8

Ruční razidla UNY - Ostré pozitivní - pro značení do forem - Číslice

V našem sortimentu naleznete široký výběr ručních razidel. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Jsou dodávána jako sada číslic, abeceda od velikosti 1 mm až 15 mm a to v provedení razidla ostrá negativní a pozitivní a dále antistresová razidla a kontrolní znaky.

Samozřejmě jsme Vám schopni nabídnout i speciální razidla na zakázku. Tato razidla s logem firmy jsou určena pro značení např. mezioperační nebo výstupní kontroly, kontrolní znaky pro svářeče atd.

Ruční razidla Ostré pozitivní - Číslice 2mm

Ruční razidla ostré pozitivní - číslice velikost 2mm - sada 9 znaků. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Nejčastěji se používají do forem nebo pro značení z rubové strany.
Zboží je na objednávku.

Cena bez DPH520,00 Kč
Cena s DPH629 Kč
za ks

Ruční razidla Ostré pozitivní - Číslice 3mm

Ruční razidla ostré pozitivní - číslice velikost 3mm - sada 9 znaků. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Nejčastěji se používají do forem nebo pro značení z rubové strany.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH520,00 Kč
Cena s DPH629 Kč
za ks

Ruční razidla Ostré pozitivní - Číslice 4mm

Ruční razidla ostré pozitivní - číslice velikost 4mm - sada 9 znaků. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Nejčastěji se používají do forem nebo pro značení z rubové strany.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH520,00 Kč
Cena s DPH629 Kč
za ks

Ruční razidla Ostré pozitivní - Číslice 5mm

Ruční razidla ostré pozitivní - číslice velikost 5mm - sada 9 znaků. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Nejčastěji se používají do forem nebo pro značení z rubové strany.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH650,00 Kč
Cena s DPH787 Kč
za ks

Ruční razidla Ostré pozitivní - Číslice 6mm

Ruční razidla ostré pozitivní - číslice velikost 6mm - sada 9 znaků. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Nejčastěji se používají do forem nebo pro značení z rubové strany.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH650,00 Kč
Cena s DPH787 Kč
za ks

Ruční razidla Ostré pozitivní - Číslice 8mm

Ruční razidla ostré pozitivní - číslice velikost 8mm - sada 9 znaků. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Nejčastěji se používají do forem nebo pro značení z rubové strany.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH1 060,00 Kč
Cena s DPH1 283 Kč
za ks

Ruční razidla Ostré pozitivní - Číslice 10mm

Ruční razidla ostré pozitivní - číslice velikost 10mm - sada 9 znaků. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Nejčastěji se používají do forem nebo pro značení z rubové strany.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH1 370,00 Kč
Cena s DPH1 658 Kč
za ks
×

TOP