×
 x 

Oddělení

st-hroty1-2 Průmyslový popisovač Markal-STYLMARK - barva v tubě

Průmyslový popisovač Markal-STYLMARK - barva v tubě

Popis produktu

Průmyslové popisovače Markal-STYLMARK jsou tvořeny tubou naplněnou barvou, která je při normálních povětrnostních podmínkách nesmazatelná. Lze jimi popisovat různé materiály, povrchy rovné, nerovné, rezavé, mastné, mokré atd. Rychlé zasychání. Jsou určeny pro popis ve skladech, slévárnách, metalurgii, stavebnictví, strojírenství, průmysl (automobilový, dřevařský, nukleární, výrobu prefabrikátů, lodní). Popisovače nejsou vhodné pro přímý styk s potravinami. V provedení standard jsou k dispozici barvy: bílá, žlutá, oranžová, červená, šedá, modrá, zelená, černá. Průměry kuličkového hrotu 2 mm, 3 mm a 6 mm.

V provedení Standard jsou k dispozici barvy: bílá, zelená, modrá, hnědá, oranžová, černá, červená, žlutá.

V provedení HT - Vysoké teploty a NU - Nukleární jsou k dispozici barvy: bílá a žlutá. Průměry kuličkového hrotu 2 mm, 3 mm a 6 mm.

Průmyslový popisovač Markal-STYLMARK - standard je vhodný pro běžné značení dílců a výrobků STYLMARK HT lze používat i na označení výrobků, které jsou vystavovány vysokým teplotám - do 1000°. STYLMARK NU lze bez obav používat i v jaderném programu - jeho náplň neobsahuje chlór.

×

TOP