×
 x 

Oddělení

Ruční razidla


Výsledky 31 - 40 z 88

Ruční razidla Ostré pozitivní - Abeceda 3mm

Ruční razidla ostré pozitivní - abeceda velikost 3mm - sada 26 znaků + &. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Nejčastěji se používají do forem nebo pro značení z rubové strany.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH1 280,00 Kč
Cena s DPH1 549 Kč
za ks

Ruční razidla Ostré pozitivní - Abeceda 4mm

Ruční razidla ostré pozitivní - abeceda velikost 4mm - sada 26 znaků + &. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Nejčastěji se používají do forem nebo pro značení z rubové strany.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH1 280,00 Kč
Cena s DPH1 549 Kč
za ks

Ruční razidla Ostré pozitivní - Abeceda 5mm

Ruční razidla ostré pozitivní - abeceda velikost 5mm - sada 26 znaků + &. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Nejčastěji se používají do forem nebo pro značení z rubové strany.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH1 590,00 Kč
Cena s DPH1 924 Kč
za ks

Ruční razidla Ostré pozitivní - Abeceda 6mm

Ruční razidla ostré pozitivní - abeceda velikost 6mm - sada 26 znaků + &. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Nejčastěji se používají do forem nebo pro značení z rubové strany.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH1 590,00 Kč
Cena s DPH1 924 Kč
za ks

Ruční razidla Ostré pozitivní - Abeceda 8mm

Ruční razidla ostré pozitivní - abeceda velikost 8mm - sada 26 znaků + &. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Nejčastěji se používají do forem nebo pro značení z rubové strany.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH2 580,00 Kč
Cena s DPH3 122 Kč
za ks

Ruční razidla Ostré pozitivní - Abeceda 10mm

Ruční razidla ostré pozitivní - abeceda velikost 10mm - sada 26 znaků + &. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Nejčastěji se používají do forem nebo pro značení z rubové strany.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH3 560,00 Kč
Cena s DPH4 308 Kč
za ks

Ruční razidla UNY - Ostré pozitivní - pro značení do forem - Číslice

V našem sortimentu naleznete široký výběr ručních razidel. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Jsou dodávána jako sada číslic, abeceda od velikosti 1 mm až 15 mm a to v provedení razidla ostrá negativní a pozitivní a dále antistresová razidla a kontrolní znaky.

Samozřejmě jsme Vám schopni nabídnout i speciální razidla na zakázku. Tato razidla s logem firmy jsou určena pro značení např. mezioperační nebo výstupní kontroly, kontrolní znaky pro svářeče atd.

Ruční razidla Ostré pozitivní - Číslice 2mm

Ruční razidla ostré pozitivní - číslice velikost 2mm - sada 9 znaků. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Nejčastěji se používají do forem nebo pro značení z rubové strany.
Zboží je na objednávku.

Cena bez DPH520,00 Kč
Cena s DPH629 Kč
za ks

Ruční razidla Ostré pozitivní - Číslice 3mm

Ruční razidla ostré pozitivní - číslice velikost 3mm - sada 9 znaků. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Nejčastěji se používají do forem nebo pro značení z rubové strany.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH520,00 Kč
Cena s DPH629 Kč
za ks

Ruční razidla Ostré pozitivní - Číslice 4mm

Ruční razidla ostré pozitivní - číslice velikost 4mm - sada 9 znaků. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Nejčastěji se používají do forem nebo pro značení z rubové strany.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH520,00 Kč
Cena s DPH629 Kč
za ks
×

TOP