×
 x 

Oddělení

Tekutá křída FIXOLID


Výsledky 1 - 3 z 3

Smazatelné popisovače FIXOLID - tekutá křída

Smazatelné popisovače FIXOLID obsahují tekutou křídu na bázi vody, která je pro popis dávkována ventilem. Umožňují popis prakticky na všechny povrchy a je vhodná např. pro výstupní kontrolu na značení vadných kusů k opravě atd.
Při popisu na nepórovité povrchy například plech, sklo, plasty atd. jsou smazatelné vlhkým hadrem. Mají vysokou schopnost krytí. Prakticky bez zápachu. Široká paleta barev. Používá pro popis plstěný hrot. Rychlé zasychání.

velikosti hrotů:
FIXOLID FPC4 - síla čáry 2-4 mm
FIXOLID FPC15 - síla čáry 7-15mm

Smazatelné popisovače FIXOLID FPC4 - tekutá křída

Smazatelné popisovače FIXOLID FPC4 - síla čáry 2 - 4 mm, obsahuje tekutou křídu na bázi vody, která je pro popis dávkována ventilem. Umožňují popis prakticky na všechny povrchy. Při popisu na nepórovité povrchy například sklo je smazatelný vlhkým hadrem. Má vysokou schopnost krytí. Prakticky bez zápachu. Používá pro popis plstěný hrot. Rychlé zasychání.

Popisovač je nahrazena ekvivalentním popisovačem SIC MARKER SMC4 nebo Tekutá křída - SL4. Pro objednání přejděte na Průmyslové popisovače SIC MARKER a nebo Tekutá křída PRO-WASH, kde naleznete Tekutá křída - SL4.

Ekvivalent popisovače naleznete ZDE (SIC MARKER) a nebo ZDE (SL4)

Smazatelné popisovače FIXOLID FPC15 - tekutá křída

Smazatelné popisovače FIXOLID FPC15 - síla čáry 7 - 15 mm, obsahuje tekutou křídu na bázi vody, která je pro popis dávkována ventilem. Umožňují popis prakticky na všechny povrchy. Při popisu na nepórovité povrchy například sklo je smazatelný vlhkým hadrem. Má vysokou schopnost krytí. Prakticky bez zápachu. Používá pro popis plstěný hrot. Rychlé zasychání.

U tohoto popisovače byla ukončena výroba a je zcela vyprodán.

×

TOP