×
 x 

Oddělení

Antistresová - boule negativní - Číslice


Výsledky 1 - 8 z 8

Ruční razidla UNY - Antistresová negativní typ boule - Číslice

V našem sortimentu naleznete široký výběr ručních razidel. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC. Jsou dodávána jako sada číslic, abeceda od velikosti 1 mm až 15 mm a to v provedení razidla ostrá negativní a pozitivní a dále antistresová razidla a kontrolní znaky.

Samozřejmě jsme Vám schopni nabídnout i speciální razidla na zakázku. Tato razidla s logem firmy jsou určena pro značení např. mezioperační nebo výstupní kontroly, kontrolní znaky pro svářeče atd.

Ruční razidla Antistresová negativní - Číslice 3mm

Ruční razidla antistresová negativní - typ boule - číslice velikost 3mm - sada 9 znaků. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH490,00 Kč
Cena s DPH593 Kč
za ks

Ruční razidla Antistresová negativní - Číslice 4mm

Ruční razidla antistresová negativní - typ boule - číslice velikost 4mm - sada 9 znaků. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH580,00 Kč
Cena s DPH702 Kč
za ks

Ruční razidla Antistresová negativní - Číslice 5mm

Ruční razidla antistresová negativní - typ boule - číslice velikost 5mm - sada 9 znaků. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH580,00 Kč
Cena s DPH702 Kč
za ks

Ruční razidla Antistresová negativní - Číslice 6mm

Ruční razidla antistresová negativní - typ boule - číslice velikost 6mm - sada 9 znaků. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH890,00 Kč
Cena s DPH1 077 Kč
za ks

Ruční razidla Antistresová negativní - Číslice 8mm

Ruční razidla antistresová negativní - typ boule - číslice velikost 8mm - sada 9 znaků. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH960,00 Kč
Cena s DPH1 162 Kč
za ks

Ruční razidla Antistresová negativní - Číslice 10mm

Ruční razidla antistresová negativní - typ boule - číslice velikost 10mm - sada 9 znaků. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC.
Termín dodání ihned.

Cena bez DPH1 210,00 Kč
Cena s DPH1 464 Kč
za ks

Ruční razidla Antistresová negativní - Číslice 12mm

Ruční razidla antistresová negativní - typ boule - číslice velikost 12mm - sada 9 znaků. Ruční razidla firmy UNY jsou vyrobena z vysoce kvalitní oceli o tvrdosti 60 HRC, která jsou určena pro značení materiálů až do tvrdosti 40 HRC.
Na objednávku, termín dodání cca 3 týdny

Cena bez DPH2 120,00 Kč
Cena s DPH2 565 Kč
za ks
×

TOP