×
 x 

Hlavní menu

Rádi bychom Vám představili jednu z nejstarších firem specializovaných na průmyslové značení a to firmu SIC-VENIM s.r.o.

Úzce specializovaná firma SIC-VENIM s.r.o. je členem celosvětové skupiny SIC MARKING.

Průmyslovým značením se zabývá od roku 1996.

Stala se opravdovým profesionálem ve svém oboru. Průmyslové značení a firma SIC-VENIM s.r.o. jsou synonyma.

Je schopna Vám nabídnout nejen široký sortiment přístrojů, nástrojů a doplňků k průmyslovému značení za skvělé ceny, ale i servis a poradenskou službu na úrovni.

V roce 1996 se stala výhradním distributorem několika výrobců a jejich produktů. Mezi ně patří mikroúderové a rycí značící stroje a vláknové lasery firmy SIC MARKING (Česká a Slovenská republika).

Dále pak průmyslové popisovače firmy Burkard (Česká a Slovenská republika, Maďarsko a Polsko) a ruční razidla firmy UNY (Česká a Slovenská republika).

V roce 2004 jsme se stali výhradním distributorem celého sortimentu, zvláště pak elektrochemického značení firmy Universal Marking Systems pro východní Evropu.

V roce 2007 jsme se stali výhradním distributorem celého sortimentu firmy ELRIED pro Českou a Slovenskou republiku.

Na technickém řešení v oblasti průmyslového značení spolupracuje dále s firmami Markal, La-Co, MARSH a MECAGRAV, které patří mezi světovou špičku v tomto oboru.

Mezi námi dodávané technologie patří: Značení laserem, Značení mikroúderem a rytím, Elektrochemické značení, popisovače, razidla, vypalovadla, vyjiskřovačky a mikroúderová pera, Spray Jet, plombování.

Logo rouge  logo_burkard O nás  logo_uny O nás  logo_ums O nás  logo_elried O nás

Informace o zpracování osobních údajů

×

TOP