×
 x 

Hlavní menu

Pokud potřebujete z jakéhokoli důvodu, ať už Vám značení nařizuje norma nebo jen chcete trvale označit výrobek např. svým logem a jedná se o dřevo, kůži, umělou hmotu nebo pryž, vypalování by mohlo být tou správnou volbou.

V našem širokém sortimentu najdete vypalovadla o různém výkonu tak, aby vyhovovala Vašim požadavkům. Elektrická vypalovadla jsou opatřena kvalitní dřevěnou rukojetí, která izoluje teplo. Ohřátí mosazné vypalovací desky zajišťuje výkonná výhřevná hlava spojená s přívodním kabelem. Další variantou jsou Vypalovala pro ruční nahřívání a Vypalovadla s vlastním nahříváním plamenem. Mosazná deska je dodávána buď ve standardních rozměrech, nebo rozměrech vyrobených na zakázku.

Bližší informace naleznete na stránkách www.vypalovadla.venim.cz

Seznam vypalovadel naleznete zde

Orientační ceník naleznete zde

Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, každé vypalovadlo se cení individuálně.

Poptávky můžete zasílat na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Elektrická vypalovadla dělíme na několik kategorií podle způsobu použití:

 

Elektrická vypalovadla ALK

Tento typ elektrických vypalovadel je vhodný pro občasné značení. Jedná se o vypalovadla vhodná pro kutily nebo někoho, kdo potřebuje označit pár kusů výrobků.

 

02 Keller ořez  03 ořez pilsner

 

ALK apoteka      25 Kábrt ořez   jameson orez

Elektrická vypalovadla S-Serie

Tento typ elektrických vypalovadel je vhodný pro značení vlastních výrobků a firemních log. Hlavní přednosti jsou velké a dostupné rozměry mosazných vypalovacích desek a jejich jednoduchá zaměnitelnost. Pro použití Vám stačí jedno zařízení a k němu můžete používat několik mosazných desek s různou grafikou. Tyto vypalovadla jsou vhodná pro střední zátěž.

ippc    S105   S Serie 105 155

 

s255 cele   S Serie 1   S Serie 2

Elektrická vypalovadla HLP

Tento typ vypalovadel je vhodný pro značení palet IPPC logem. Je konstruován na vysokou zátěž a četnost použití. Jeho systém nahřívání vyníká dlouhou životností a spolehlivostí. Robustní konstrukce vypalovadla slibuje vysokou životnost v průmyslovém prostředí. Vyrábí se ve dvou provedeních: ruční a s ocelovým trnem pro uchycení do lisu nebo stojanové vrtačky.

 

 HLP IPPC              HLP Serie     22 HLP108 fotka ELRIED

IMG 0775orez  HLP lis IPCC                     IMG 0774 orez

×

TOP