×
 x 

Oddělení

Tiskárny štítků a etiket Brother Řada QL


Výsledky 1 - 10 z 38
Strana 1 z 4

Tiskárny samolepících štítků QL

Ať už je to kancelář, oblast průmyslu nebo jen značení doma, štítky Brother jsou jedním z nejrychlejších a nejjednodušších způsobů, jak uspořádat dokumenty, vybavení, pracovní prostory a mnohem více. QL tiskárny využívají DK štítky s pevnou velikostí nebo jako kontinuální pásky. Široký sortiment štítků je dostupný v papírovém a plastovém filmovém materiálu.

QL-700 Novinka! Doporučujeme!

Tiskárna na papírové samolepící štítky nebo filmové role s automatickým odstřihem

Tiskárna štítků s rozsáhlými možnostmi tisku. Umožňuje tisk ve vyšším rozlišení, proto je vhodná pro tisk kvalitních log, čárových kódů a textů.

Cena bez DPH2 591,00 Kč
Cena s DPH3 135 Kč
za ks

QL-800 Novinka! Doporučujeme!

Tiskárna na papírové samolepící štítky nebo filmové role s možností dvoubarevného tisku.

QL-800 je ideální volbou pro kancelářské pracovníky, kteří potřebují spolehlivou a rychlou tiskárnu adresních štítků. 
Můžete vyrábět i dvoubarevné černo červené štítky bez použití inkoustu nebo toneru - ideální pro zvýraznění důležitých informací. Integrovaný automatický odstřih umožňuje výrobu štítků zadané velikosti až do délky jednoho metru z kontinuální role.

Cena bez DPH3 007,00 Kč
Cena s DPH3 638 Kč
za ks

QL-810W Novinka!

Tiskárna na papírové samolepící štítky nebo filmové role s možností dvoubarevného tisku.
QL-810W je vysokorychlostní tiskárna štítků s připojením k PC, Mac, chytrému telefonu nebo tabletu přes USB nebo Wi-Fi. Integrovaný program P-touch Editor Light je jednoduchý na použití - stačí připojit tiskárnu k počítači a kliknout na ikonu pro spuštění programu, navrhnout a vytisknout štítky. 
Výkonný tiskový mechanizmus a speciální tiskové role umožní tisknout dvoubarevné černo červené štítky bez použití inkoustu nebo toneru. 

Cena bez DPH4 511,00 Kč
Cena s DPH5 458 Kč
za ks

QL-820NWB

Tiskárna na papírové samolepící štítky nebo filmové role s možností dvoubarevného tisku.
QL-820NWB umožňuje tisk štítků z vašeho PC, Mac, chytrého telefonu nebo tabletu pomocí USB, drátové sítě Ethernet, Wi-Fi a Bluetooth. Alternativní použití v samostatném interním režimu s výběrem nahraných štítků do paměti na posvíceném LCD displeji. 
Při použití speciálních rolí lze tisknout dvoubarevné černo červené štítky bez použití inkoustu. Můžete tisknout štítky o zvolené délce až do jednoho metru z kontinuální role s využitím automatického odstřihu. 
QL-820NWB je nejdokonalejší dostupný model s univerzálním použitím. 

Cena bez DPH5 552,00 Kč
Cena s DPH6 718 Kč
za ks

QL-1100

Tiskárna na papírové samolepící štítky nebo filmové role s automatickým odstřihem.
Brother QL-1100 podporuje tisk na štítky o šířce až 103 ,6 mm. Díky technologii termotisku již nevynakládáte další investice za toner, nebo inkoust. Díky automatickému odstřihu záleží jen na Vašich potřebách jestli budete tisknout na nekonečnou roli, nebo předsekané štítky. 
Tiskárna QL-1100 s pravou tiskovou hlavou o šířce 4 palce (101,6 mm) nabízí maximální kompatibilitu se softwarem třetích stran dodávajících balíčky.
Tato tiskárna je kompatibilní s rozhraním USB a díky bezplatnému softwaru pro návrh štítků P-touch Editor lze přidávat do štítků text, obrázky a čárové kódy.
QL-1100 lze snadno integrovat do vlastních systémů a softwaru pomocí sady Windows SDK (Software Development Kit).

Cena bez DPH6 478,00 Kč
Cena s DPH7 838 Kč
za ks

QL-1100NWB

Plně vybavená tiskárna pro tiskárny na označování krabic a balíků. Kabelová a bezdrátová možnost připojení. Skutečná šířka tisku 4 palce (101,6 mm) nabízí maximální flexibilitu.
Tato širokoformátová tiskárna pro přepravní štítky má šířku tisku 4 palce (101,6 mm). Nabízí tak maximální kompatibilitu s různými softwary přepravních společností.
S rozhraním USB, Ethernet, Wi-Fi a Bluetooth můžete zvolit tisk štítků z počítače, počítače Mac, smartphonu nebo tabletu, podle toho, co je nejvhodnější. Kromě certifikace Apple MFi a AirPrint jsou pokryty všechny možnosti připojení.
S řadou balíčků SDK (Software Development Kits) pro systémy Windows, iOS a Android lze QL-1110NWB snadno integrovat do vlastních systémů a softwaru.

Cena bez DPH9 082,00 Kč
Cena s DPH10 989 Kč
za ks

Papírové samolepící role pro tiskárny QL

Díky technologii termotisku již nevynakládáte další investice za toner, nebo inkoust.
Díky automatickému odstřihu můžete tisknout na nekonečnou roli.

DK22205 - papírová role 62mm

Papírové samolepící role pro tiskárny QL o rozměru 62 mm x 30,48 m

Cena bez DPH384,00 Kč
Cena s DPH465 Kč
za ks

DK22223 - papírová role 50mm

Papírové samolepící role pro tiskárny QL o rozměru 50 mm x 30,48 m

Cena bez DPH321,00 Kč
Cena s DPH388 Kč
za ks
Strana 1 z 4
×

TOP